Оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році

30 жовтня 2017 року

 Шановні колеги!

Оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році.

Метою конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу талановитої молоді; активізація та підтримка наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців нового типу; стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності; оволодіння ними інноваційними технологіями.

Конкурс проводиться у два тури:

перший – упродовж жовтня 2017 р. – січня 2018 р. на рівні факультетів та ННІ НУБіП України, у рамках якого по кожній, визначеній наказом МОН України, галузі відбираються кращі, самостійно підготовлені студентські наукові роботи для участі у другому турі;

другий – у вищих навчальних закладах, визначених МОН України як базові, у лютому – квітні 2018 р.

Для участі у першому турі конкурсу студент спільно з науковим керівником повинен підготувати наукову роботу з актуальних проблем у галузях знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться конкурс, є пошуковою за своїм характером, впроваджена у виробництво або застосована у навчальному процесі, не має відзнак НАН України та органів державної влади.

Студентська наукова робота має бути підготовлена відповідно до вимог положення про конкурс. Разом з роботою подаються заповнені відомості про її авторів (не більше двох авторів).

З питань підготовки документів на конкурс звертатись до науково-організаційного відділу НДЧ (кім. 215, навч. корпус № 3, тел.: 527-81-54).

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook