Професор Недосєков В.В. - учасник науково-практичної конференції «Інфекційні хвороби сучасності: етіологія, епідеміологія, діагностика, лікування, профілактика, біологічна безпека»

13 жовтня 2017, 11:30

12 жовтня 2017 р. завідувач кафедри епізоотології та організації ветеринарної справи НУБіП України д.вет.н., професор Недосєков В.В. взяв участь у щорічній науково-практичній конференції «Інфекційні хвороби сучасності: етіологія, епідеміологія, діагностика, лікування, профілактика, біологічна безпека» у рамках щорічних «Читань» пам`яті академіка Л.В. Громашевського, присвяченої 130 річчю від дня народження академіка Льва Васильовича Громашевського, яка відбулася  у м. Києві на базі ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського Національної академії медичних наук України».

На конференції були присутні широке коло фахівців, залучених до вивчення і вирішення проблем епідеміології, діагностики, лікування і профілактики інфекційних та паразитарних хвороб – лікарі-епідеміологи, інфекціоністи, паразитологи, мікробіологи, клінічні фармакологи, фахівці з клінічної лабораторної діагностики, дезинфектології, викладачі, організатори охорони здоров'я, представники медичних служб інших відомств та суміжних галузей, молоді вчені, студенти.

Головними науково-практичними напрямками обговорення були:

  •     Сучасний стан і тенденції розвитку епідемічного процесу актуальних інфекційних та паразитарних хвороб.
  •     Емерджентні, реемерджентні інфекції: епідеміологія, діагностика, лікування, профілактика, контроль.
  •     Соціально значимі інфекції: епідеміологія, діагностика, лікування, профілактика, протидія.
  •     Рідкісні інфекційні хвороби, природно-осередкові захворювання, завізні інфекції, що потребують здійснення заходів із санітарної охорони території.
  •     Епідеміологічний нагляд та протиепідемічна робота.
  •    Сучасний стан та новітні підходи до діагностики інфекційних хвороб: технології індикації та ідентифікації збудників, стандарти і алгоритми лабораторної діагностики.
  •     Терапія інфекційних та паразитарних хвороб: проблеми, досягнення, перспективи.
  •     Антибіотикорезисентність: сучасний стан, проблеми і перспективи в світі та Україні.
  •     Актуальні питання вакцинопрофілактики і імунотерапії інфекційних хвороб.
  •     Клініко-епідеміологічні аспекти інфекцій, пов’язаних з наданням медичної допомоги. Проблеми біобезпеки та біозахисту в світі та в Україні.

Професор Недосєков В.В. прийняв активну участь в обговоренні, закликав до співпраці з ветеринарною медициною та наголосив на значенні ветеринарної медицини у епідемічному благополуччі України.

Максим Жуковський

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)