Студенти університету завоювали дев’ять нагород у ІV-ій всеукраїнській олімпіаді з менеджменту серед молоді

18 квітня 2017 року

     14 квітня на базі нашого університету відбулась ІV всеукраїнська олімпіада з менеджменту серед молоді. 73 учасники із 16 вишів змагалися у в п’яти номінаціях: «Системи управління якістю», «Системи управління навколишнім середовищем», «Системи управління безпечністю харчових продуктів», «Системи енергоменеджменту», «Системи управління безпекою та гігієною праці».

 

 

      Студенти магістратури факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК вибороли дев’ять нагород. 

     У номінації «Системи управління безпечністю харчової продукції» перше місце посіли Ірина Дзюбанчук, Олег Миколенко, другеВікторія П’ятецька.
     В номінації «Системи управління навколишнім середовищем» маємо трьох переможців: Владиславу Костюк (1 місце), Юлію Перекліту (2 місце), Артема Колоду (3 місце). Тетяна Марченко, Олена Хоменко стали призерами в номінації «Системи управління безпекою і гігієною праці». Вони посіли відповідно друге та третє місця. В номінації «Системи енергоменеджменту» друге місце виборов Олександр Нестеренко.

 

     Переможці та призери зможуть далі позмагатися в ІІІ етапі – Міжнародній олімпіаді з менеджменту серед молоді, в якій братимуть участь представники семи країн світу. ІV етапом є Гран-прі, в якому змагаються переможці та призери вже Міжнародного рівня.

 

     Тож бажаємо нашим студентам гідно представити університеті і факультет в наступних етапах олімпіади. 

Лариса Баль-Прилипко,
декан факультету харчових технологій
та управління якістю продукції АПК


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій