Учасники секції «Агрохімія і ґрунтознавство» 70-ї Всеукраїнської наукової студентської конференції «Студенти-агробіологи – сільськогосподарському виробництву» обрали переможців

25 березня 2017 року

22 березня 2017 року відбулось засідання секції «Агрохімія і ґрунтознавство» 70-ї Всеукраїнської наукової студентської конференції «Студенти-агробіологи – сільськогосподарському виробництву». У роботі секції прийняли участь 47 студентів агробіологічного факультету 2 і 4 курсу, а також слухачі магістратури 1 та 2 року навчання. Крім того, до участі залучились і студенти 1 курсу механіко-технологічного факультету.

Учасники доповіли та обговорили актуальні питання живлення сільськогосподарських рослин та родючості ґрунту. Значну увагу приділили сучасним методам діагностики та агрохімічного забезпечення живлення рослин за різних способів обробітку ґрунту, кислотності ґрунтів та способів їх хімічної меліорації, балансу макроелементів у землеробстві окремих господарств. А також, значну зацікавленість аудиторії викликала доповідь студента 2 курсу Гордія Олексія про організацію навчального процесу в університеті Фоджія в Італії.

За результатами студентського голосування були визначені переможці: