Факультет енергетики та електротехніки

Адреса: вул. Академічна 20, м.Бережани, Тернопільська обл.

Тел.: (03548) 2-14-51

Електронна пошта: [email protected]

WWW: http://www.bati.nubip.edu.ua/index.php/ua/pro-fakultet

Декан факультету (в.о.):
Бунько Василь Ярославович

доцент, кандидат технічних наук

 

Факультет - один із найстарших підрозділів інституту і заснований на базі Бережанського технікуму механізації сільського господарства.Свій початок він бере з 1961р. коли було здійснено перший набір студентів за «Електрифікація сільського господарства».

Освітня концепція факультету полягає у підготовці нового покоління фахівців в галузі електроінженерії: електроенергетики, електротехніки та електромеханіки на базі сучасних стандартів освіти, адаптованих до вимог освітніх актуальних програм.

Факультет здійснює підготовку фахівців за освітніми ступенями:

«МАГІСТР» за спеціальністю:

  • 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»;

«БАКАЛАВР» за спеціальностями:

  • 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»;
  • 015.07 Професійна освіта «електротехніка та електромеханіка»

На факультеті функціонує 3 кафедри:

  • енергетики і автоматики;
  • електротехнологій та експлуатації енергообладнання;
  • інформаційних технологій та вищої математики;

Навчальні плани, дисципліни та робочі програми адаптовані до навчальних планів Національного університету біоресурсів та природокористування України. В навчальний процес запроваджуються елементи наукового пошуку, інноваційної діяльності та новітні досягнення в галузі електроенергетики.

Науково-навчальна база факультету включає: 2 навчальних корпуси, спеціалізовані навчальні лабораторії, науково-дослідні лабораторії.

Базові господарства для проходження практик: ТОВ «Захід-агро МХП» філія «Агрокультура - Тернопіль», ТзОВ «Агропродсервіс», ФГ «Вікторія-92», ПП «Агроспецгосп», ПАТ ДТЕК «Західенерго» ВП «Бурштинська ТЕС», ПрАТ «РогатинАвто», ВАТ «Тернопільобленерго»: філії Козівський РЕМ та Бережанський РЕМ, ТзОВ «Жива земля Потутори», ТзОВ «Кагро», ТзОВ «Мрія-центр».

Наукові дослідження виконуються за напрямами: енергозберігаючі технології в аграрному виробництві; якість електричної енергії; оптимізація електротехнічних систем з відновлюваними джерелами енергії; електротехнології підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва на базі електромагнітних полів різного частотного діапазону; інформатизація управління навчально-виховним процесом.

Навчальний процес передбачає наскрізну комп’ютерну підготовку, для чого створено нові комп’ютерні класи, оснащені сучасними персональними комп’ютерами із входом в систему Інтернет та комп’ютеризовано робочі місця в спеціалізованих лабораторіях.

Випускники факультету разом з дипломами фахівців одержують посвідчення про присвоєння робітничих професій:  електрогазозварювальник, електромонтер, оператор ЕОМ.

Студентам факультету створено сприятливі умови для виявлення творчих здібностей. На факультеті функціонують наукові гуртки, науково-конструкторські групи, які працюють над створенням нових приладів та нестандартного устаткування, що використовується для наповнення навчальних лабораторій і кабінетів. Окрім цього систематично проводяться конкурси на краще знання навчальної дисципліни, виставки технічної творчості студентів, конкурси на кращого за професією.

Студенти факультету мають можливість стажуватися у господарствах країн ЄС: Швейцарія, Данія, Австрія, Польща, Німеччина.

Основними напрямками діяльності факультету є:

  • оптимізація роботи щодо підготовки високоосвічених конкурентоспроможних фахівців освітніх ступенів: бакалавр, магістр;
  • проведення науково-дослідної, інформаційно-консультаційної діяльності, розробки і впровадження інноваційних технологій для потреб агропромислового комплексу України;
  • творча співпраця з освітніми, науково-дослідними і виробничими установами в Україні та провідними зарубіжними університетами та фірмами.

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook