Представники профспілкової організації Ніжинського агротехнічного коледжу продемонстрували завзяття і жагу до перемоги на спортивних майданчиках Спартакіади

26 травня 2016 року
м. Чернігів
21 травня 2016 року на базі Державного підприємства «Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів» відбулася спортивна подія, яку, без перебільшення, кожного року чекає уся освітянська спільнота Чернігівської області. Мова йде, звісно, про обласну спартакіаду серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України.
Цього року змагання проводились у чотирьох видах спорту: міні-футбол, армспорт, настільний теніс та шашки. За призи першості боролися близько 325 спортсменів-аматорів, кожен з яких представляв одну з 25 команд-учасниць.
Після традиційного для спортивних змагань параду команд перед учасниками виступили представники організаторів заходу. Вітальне слово від Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України сказала її лідер – Тетяна Матвеєва. Передусім вона подякувала спілчанам, які окрім своєї професійної діяльності, знаходять час для фізичного розвитку та підвищення спортивної майстерності. Лідерка організації закликала спортсменів до безкомпромісної та чесної боротьби за престижне звання переможця змагань. До всіх побажань приєднався і голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко.
  
Окрім Чернігівської обласної організації Профспілки співорганізатором змагань також виступило Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації. У вітальному слові начальник управління Микола Конопацький побажав освітянам показати на майданчиках змагань цікаву боротьбу, командний дух та волю до перемоги.
 
         
Команда профспілки Ніжинського агротехнічного коледжу активно включилась у змагання і в чесній боротьбі за нагороди досягла певних успіхів. Особливо хотілося б відмітити молодого викладача та члена профспілкової організації НАТК Іллю Петренка, якийвиборов ІІ місце з армрестлінгу у ваговій категорії до 70 кг.
Як годиться, завершилися змагання офіційною церемонією нагородження з усіма необхідними атрибутами: п’єдесталом, медалями, кубками, грамотами і грошовими виплатами для призерів у загальнокомандному заліку.
 
Петро Дейкун, голова первинної профспілкової організації
Ніжинського агротехнічного коледжу

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015