Вступна компанія 2015

10 липня 2015 року

  У навчальних закладах стартувала гаряча пора! Від п’ятниці 10 липня розпочали роботу приймальні комісії вищих навчальних закладів. Перед абітурієнтами – великий розмаїтий вибір. Куди ж піти!?

  Ніжинський агротехнічний коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України гостинно розчинив свої двері для майбутніх вихованців. Тут створено всі умови для зручного та швидкого оформлення всіх необхідних документів. Нове поповнення радо зустрічають студенти коледжу, які допомагають правильно оформити заяву, зорієнтуватися у спеціальностях, дають роз’яснення щодо можливих перспектив майбутнього працевлаштування за обраними спеціальностями. У приймальній комісії панує тепла дружня атмосфера, будь-яке питання, що стосується вступу, завжди знайде тут повну ґрунтовну відповідь.

  Хотілося б іще раз нагадати, що коледж здійснює підготовку фахівців на основі базової загальної середньої освіти (після 9 класів) за спеціальностями технічного та економічного спрямування, на основі повної загальної середньої освіти ( після 11 класів) і на основі кваліфікованого робітника за всіма спеціальностями згідно з Правилами прийому до коледжу. І якщо дев’ятикласникам необхідно складати вступні випробування, то абітурієнтам після 11 класу потрібно подати для вступу лише два сертифікати ЗНО – з математики та української мови і літератури. Тому радимо всім випускникам шкіл, які отримали лише два сертифікати з необхідними балами для вступу не засмучуватися, а завітати до приймальної комісії Ніжинського агротехнічного коледжу та стати його студентами. Ми раді бачити всіх у стінах агроколеджу!


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015