Виклики і тренди у сфері публічного управління та адміністрування в колі уваги науковців економічного факультету

16 листопада 2024, 10:10
 14 листопада 2024 року викладачі економічного факультету Леся Воляк, Інна Долженко, Максим Клименко та Юлія Негода взяли участь в VI Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна парадигма публічного управління», яка відбулася в Львівському національному університеті імені Івана Франка. У масштабному форумі, який тривав у змішаному форматі, взяли участь провідні науковці, експерти, політики та практики з метою обговорення ключових викликів і трендів у сферах публічного управління та адміністрування і викликів, які стоять перед фінансово-економічною системою України у воєнний та повоєнний період.
 
Як зазначають організатори, конференція виступила майданчиком для аналізу сучасних викликів та пошуку рішень, які сприяють стабілізації, розвитку та європейській інтеграції України і є унікальною платформою для обміну передовими ідеями, науковими дослідженнями та практичними рішеннями, які сприяють модернізації публічної сфери.
 
Участь в конференції взяли представники Національного університету «Чернігівська політехніка»; Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу; Вищої школи публічного управління; науково-дослідного інституту Економіки Київського національного університету технологій та дизайну; керівниця Центрального міжрегіонального управління НАДС в м. Києві, Київській, Черкаській, Чернігівській, Полтавській, Кіровоградській, Харківській та Сумській областях Іоліта Адамська; директорка Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Марина Канавець; начальниця Західного міжрегіонального управління НАДС України в Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях Ольга Смалій; виконавчий директор Асоціації Місцевих Рад «Ради Львівщини» Данило Сороковий тощо.
 
В процесі роботи конференції із доповіддю на тему: «Податкові механізми підтримки інноваційної діяльності: досвід країн Європейського Союзу» виступили Юлія Негода та Леся Воляк, в якій окреслено роль інновацій як ключового фактора розвитку підприємств у сучасній економіці та важливості державної підтримки для стимулювання інноваційної діяльності. Також акцентувалася увага на доцільності адаптації європейського досвіду податкового стимулювання в Україні з метою підвищення інноваційного потенціалу та забезпечення сталого економічного розвитку.
 
Інна Долженко та Максим Клименко представили доповідь на тему: «Використання інструментів податкового стимулювання НДДКР». Доповідачі розкрили особливості податкових механізмів, які впливають на ефективність стимулювання інноваційної діяльності, а також міжнародний досвід країн ОЕСР та ЄС та звернули увагу на необхідність адаптації таких інструментів в Україні для досягнення стратегічних цілей сталого економічного розвитку.
 
Конференція стала платформою для обміну досвідом і новими ідеями, які сприятимуть вирішенню сучасних викликів і стабілізації економічної системи України.
 
Конференція об’єднала провідних науковців, експертів і практиків задля пошуку інноваційних рішень актуальних економічних викликів. Подібні заходи сприяють не лише поширенню передового досвіду, а й зміцненню співпраці між науковою, бізнесовою та державними сферами. Як вважає Роберт Персинг, “Лідерство – це про те, як тонко відчувати свою справу і призначення, про пристрасть та жагу до результату, про любов і про те, що якість твоєї роботи – це ступінь твоєї небайдужості”».

Дякуємо організаторам за можливість прийняти участь!

Леся Воляк,
доцентка кафедри статистики та економічного аналізу
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook