Економічний факультет відкрив двері для майбутніх абітурієнтів

1 жовтня 2024 року
28 вересня 2024 року відбувся загальноуніверситетський День відкритих дверей у НУБіП України.

Традиційно даний профорієнтаційний захід проводиться як університетом, так і факультетами й кафедрами. Зокрема, активна робота викладачів кафедри статистики та економічного аналізу в школах, ліцеях м. Києва, Київській, Житомирській та інших областях України сприяла зацікавленості дітей навчанням у НУБіП України за освітньою програмою «Аналітичне і обліково-правове забезпечення бізнесу» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та іншими програмами, які функціонують на економічному факультеті. У Дні відкритих дверей взяли участь учні з Крюківщинського ліцею «Лідер» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області.

Декан економічного факультету Анатолій Діброва привітав учнів та розповів про особливості навчання в університеті та економічному факультеті, а також висвітлив вагомі переваги НУБіП України серед інших ЗВО України.

Доцентка кафедри Тетяна Куць розповіла про освітню програму «Аналітичне і обліково-правове забезпечення бізнесу» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та наголосила на сучасності даної професії та її затребуваності на ринку праці. Доцентка кафедри Оксана Макарчук ознайомила наших гостей з можливостями, які відкриває міжнародна активність студентів університету, зокрема участь у програмі Еразмус+.

 

Незабутньою цікавинкою зустрічі стало проведення доценткою Лесею Воляк інтерактивної гри «Юний аналітик», де учні, наші майбутні вступники, вже змогли відчути себе аналітиками та позмагались між собою за призові місця, які визначила програма kahoot. Наші гості отримали вичерпну інформацію про освітню програму «Аналітичне і обліково-правове забезпечення бізнесу» спеціальності 071 «Облік і оподаткування»; цікаво відкрили у собі аналітичні здібності; а найбільш активні ще й отримали подарунки на згадку з логотипом НУБіП України.

  

Зустріч пройшла у такій креативній та теплій атмосфері! На завершення ми почули багато щирих слів вдячності, що було особливо приємно.
Дякуємо класному керівнику Катерині Гребініченко та заступнику директора з навчально-виховної роботи Тетяні Труфен Крюківщинського ліцею «Лідер» за плідну співпрацю.

Викладачі кафедри гостинно провели час з нашими майбутніми студентами та разом долучилися до заходів Дня відкритих дверей у третьому корпусі. Звичайно, що у вступників-2025 ще є час на роздуми щодо майбутньої професії.

Дружній колектив кафедри статистики та економічного аналізу щиро запрошує всіх майбутніх абітурієнтів до НУБіП України та обирати освітню програму «Аналітичне і обліково-правове забезпечення бізнесу»!  

Кафедра глобальної економіки економічного факультету радо зустріла майбутніх економістів-міжнародників 28 вересня 2024 року. На базі навчально-науковій лабораторії «AGMEMOD» майстерклас «Відкриваємо світ: перші кроки в міжнародній торгівлі». Позитивною практикою є залучення молоді до розуміння ролі міжнародної торгівлі на аграрних ринках в навчально-науковій лабораторії «AGMEMOD» на базі кафедри глобальної економіки економічного факультету. На дні відкритих дверей були присутні та мали можливість познайомитися із освітньою програмою «Міжнародна економіка» Ірпінський академічний ліцей НУБіП, Васильківський академічний ліцей «Успіх», Ліцей № 15 міста Києва та школа І-ІІІ ступенів № 36 ім. С. П. Корольова.

З вітальним словом до абітурієнтів звернулася завідувачка кафедри глобальної економіки, д.е.н., проф. Наталія ВДОВЕНКО. З мотиваційним виступом розпочав захід проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій КВАША, який в першу чергу подякував гостям за те, що в такі складні часи, випускники шкіл, ліцеїв і коледжів ставлять перед собою високу ціль здобути вищу освіту, для того щоб реалізувати себе як висококваліфіковані спеціалісти в установах і підприємствах країни. Застосовуємо для навчання досвід кращих і українських і зарубіжних закладів вищої освіти з урахуванням практичного інтересу й потреб ринку праці у підготовці фахівців.

 

Майстерклас «Відкриваємо світ: перші кроки в міжнародній торгівлі» за участі голови ради роботодавців економічного факультету та керівника бізнесу в Україні ICL growing solutions Романа СЛАСТЬОНА. Майстерклас став чудовою можливістю для майбутніх абітурієнтів отримати практичні навички в сфері міжнародної економіки.

 

Декан розповів про умови та особливості навчання на факультеті, освітні можливості та додаткові переваги, про умови проживання в гуртожитку, умови стажування за кордоном, отримання подвійного диплому. Відзначив про те, що на факультеті існує рада роботодавців, яка пропонує працевлаштування студентам вже під час навчання. Анатолій ДІБРОВА підкреслив, що всі випускники нашого факультету працевлаштовуються за фахом.

 

Наталія ВДОВЕНКО, зосередила увагу на тому, що освітня програма «Міжнародна економіка» забезпечує підготовку фахівців високого професійного рівня для бізнесу, органів самоврядування, державних установ та організацій. Також завідувач кафедри акцентувала увагу на тому, що ми не просто навчаємо теорії, ми все поєднуємо з практикою, а для студентів лекції, семінари, майстеркласи.

 

Важливим став час зустрічі із гарантом програми ОПП «Міжнародна економіка Оленою КІРЕЙЦЕВОЮ, яка розповіла про переваги й унікальність даної освітньої програми. І не обійшлося на заході без самих студентів, які вже навчаються за освітньою програмою «Міжнародна економіка» спеціальності 051 «Економіка». Студенти показали на відео сторінки свого студентського життя і запросили майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нашої команди та отримати перспективну економічну освіту!

У рамках загальноуніверситетського Дня відкритих дверей, економічний факультет загалом і кафедра економіки, зокрема, долучилися до заходу й розповіли майбутнім вступникам про навчання в університеті, на факультеті та спеціальності «Економіка».

 

 

Запрошених гостей з ліцею «Голосіївський» №241, ліцеїв №269 та 286 м. Києва, Лосинівського закладу загальної середньої освіти, Ніжиловицької та Наливайківської гімназій Київської області, Боярського фахового коледжу НУБіП України на кафедрі економіки зустрічали декан економічного факультету, професор Анатолій Діброва, заступник декана, доцент Віталій Нагорний, завідувачка кафедри економіки Вікторія Байдала, доценти кафедри економіки Тетяна Гуцул, Наталія Суліма, Олена Чередніченко, Олександр Балан, Ольга Рубан, старший викладач кафедри Лариса Коваленко та інші викладачі.

Потенційних вступників ознайомили з історією факультету та кафедри, вони дізналися про переваги навчання на економічному факультеті НУБіП України, про матеріально-технічну базу факультету.
Майбутнім вступникам представили переваги здобуття вищої освіти за освітніми програмами кафедри економіки та ознайомили з можливостями працевлаштування після закінчення навчання. Вони отримали відповіді на ті питання, які у них виникали під час зустрічі.
По завершенню спілкування на кафедрі, гостям було запропоновано екскурсії до навчально-наукової лабораторії «Музей грошей, банківської справи та страхування» та Ботанічного саду НУБіП України.
Навчально-наукова лабораторія «Музей грошей, банківської справи та страхування» налічує близько 1000 експонатів як старовинних, так і сучасних грошових знаків багатьох країн світу та обладнана інформаційними стендами й сучасним медіаобладнанням.

Ботанічний сад НУБіП України - справжнє диво природи, яке стало не лише місцем відпочинку, але й окрасою Києва. Розташований в історичній частині міста, він приваблює відвідувачів різних вікових категорій своєю красою, різноманіттям рослинного світу та науково-дослідними ділянками.

День відкритих дверей надав можливість майбутнім вступникам ознайомитися з потенційною спеціальністю, що є важливим етапом у житті абітурієнтів. Сподіваємось, що допомогли їм визначити свої подальші кроки у виборі вищого навчального закладу.

28 вересня 2024 року університет перетворився на справжній центр інтерактивних можливостей, де кожен присутній міг не просто відвідувати безліч екскурсій та цікавих зустрічах, а стати активним учасником захопливих пригод.

Кафедра банківської справи та страхування і кафедра фінансів разом приймали майбутніх студентів. З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів та гостей заходу виступив декан економічного факультету, д.е.н., проф. Анатолій ДІБРОВА. В першу чергу, фокус уваги абітурієнтів було зосереджено на перевагах та можливостях навчання на економічному факультеті НУБіП України та проживання в студентських гуртожитках, потужну матеріально-технічну базу, а також на всебічному інтелектуальному розвитку студентів в стінах університету, різноманітному спортивному та культурному студентському житті, можливості навчання і стажування за кордоном, отримання подвійного диплому, участь у конкурсах і вікторинах.

 

Далі захід продовжився із захопливого занурення у світ банківництва та страхування, де гості отримали можливість відвідати унікальний музей банківської справи та страхування. Там вони не просто споглядали експонати, а буквально переживали подорож у часі, адже абітурієнтам була проведена екскурсія в лабораторії – музеї «Грошей, банківської справи та страхування»

Вступники та гості були зацікавлені 2000-літньою історією появи грошей та розвитку грошового обігу на території України, багатовіковою історією страхування, сучасним банківським обладнанням, страховими полісами різних країн та років, що представлені в експозиції. З цікавістю розглядали стенди і музейні експонати - артефакти, які демонструють еволюцію форм і видів грошей.

Але на цьому день не закінчувався! Потенційних абітурієнтів чекала серія захопливих квестів, ігор і тестів, що допомогли їм випробувати свої навички на практиці. 

 

Під час цих активностей учасники змагалися у фінансовій грамотності, вирішували реальні кейси, що моделювали банківські ситуації, і виконували завдання, які підкреслювали важливість фінансової освіти. Кожен учасник міг відчути себе справжнім фінансовим експертом. Це був чудовий спосіб не лише дізнатися більше про професію, але й перевірити свої сили в інтерактивному форматі.

 

Також майбутні вступники мали можливість поспілкувались із завідувачами кафедр фінансів, д.е.н., проф. Наталією ШВЕЦЬ та кафедри банківської справи і страхування, к.е.н., доц. Вікторією КОСТЮК, котрі наголосили на проблемах і викликах, які на сьогодні існують. Предметно зупинилися на можливостях студентів, які опановують фах та відмітили, що підготовка спеціалістів «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» здійснюється згідно вимог і потреб сучасного стану.

Разом з тим вступники відвідали лабораторію з фінансів, де д.е.н., проф. завідувач кафедри фінансів Наталія Швець, познайомила майбутніх абітурієнтів із професорсько-викладацьким складом кафедри та розповіла, що студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» у рамках вивчення професійних дисциплін мають можливість пройти курс навчання з логістичного та фінансового контуру SAP Business One та за результатами підсумкової атестації отримати сертифікат професійного користувача SAP Business One міжнародного зразка, що викликало неабияку зацікавленість в абітурієнтів.

Після цієї пізнавальної частини на гостей чекала особлива зустріч з викладачами спеціальності, які не лише розповіли про програму навчання, але й поділилися інсайдерськими секретами професії фінансиста.

Це була можливість задати будь-яке запитання – від тонкощів щоденної роботи у банках до перспектив розвитку у фінансовій сфері. Викладачі із захопленням описували свій власний досвід і давали поради тим, хто мріє стати професіоналом у світі фінансів.

Фінальною родзинкою заходу стали цікаві подарунки та приємні компліменти від господарів, які залишили теплі спогади у кожного гостя. Цей День відкритих дверей продемонстрував не лише освітні можливості за спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок", а й те, що навчання може бути цікавим і надихаючим кроком до успішного майбутнього.

Зустріч завершилась дружнім фото на згадку про один з прекрасних днів. Далі вступників та гостей супроводили на основну зустріч із ректором університету Вадимом ТКАЧУКОМ, де вони мали можливість з перших вуст дізнатися багато цікавої і корисної інформації про НУБіП України. 

 

Викладачі кафедри обліку та оподаткування також гостинно відкрили двері і серця, запросивши майбутніх абітурієнтів прийняти участь у Інтелектуальній грі – КВЕСТі "Облік і Аудит - The Best!"

Квест включав захопливі командні активності, цікаві конкурси, позитивні емоції та нагороди переможцям!

 

Учні з декількох шкіл і ліцеїв Київської області, поділившись на три команди, весело та цікаво познайомилися з аудиторіями кафедри, їх обладнанням, програмним забезпеченням і навчальною літературою, які використовується в обліку, аудиті та управлінні бізнесом.

Провели час у дружній атмосфері та дізналися більше про особливості професій бухгалтера і аудитора.

Після захопливого квесту переможці і учасники отримали заслужені винагороди!

 

Частина цих молодих людей вже визначилися з вибором професії, частина – ще вагаються. Маючи схильність до математики, Софія Степова й Іван Морола з села Крюківщини (Київщина) вже визначилися з освітньою програмою – це «Облік і аудит». І готові віддати НУБіП України перший пріоритет, в чому свою вагому роль відіграли враження їхніх друзів по школі, які вже вчаться тут. А День відкритих дверей – ще одне підтвердження правильності вибору.

28 вересня 2024 р. на кафедрі організації підприємництва та біржової діяльності відбувся День відкритих дверей, під час якого майбутні абітурієнти познайомились із освітньою програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а також можливостями, що відкриваються перед студентами та випускниками нашого закладу.

З вітальним словом до гостей звернувся декан економічного факультету, д.е.н., професор Анатолій Діброва, який, зокрема, наголосив, що навчальний процес у нашому закладі має на меті ефективну індивідуальну підготовку фахівця, здатного розв’язувати сучасні виробничі і наукові завдання в економічній сфері.

Завідувач кафедри організації підприємництва та біржової діяльності, професор Микола Ільчук закцентував увагу на перевагах навчання за освітньою програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Микола Максимович зазначив, що на кафедрі функціонують дві навчально-наукові лабораторії. Так, навчально-науково-виробнича лабораторія біржової діяльності обладнана сучасною технікою та програмним забезпеченням, що дає можливість у режимі реального часу працювати на електронних майданчиках вітчизняних та світових бірж. У процесі навчання студенти здобувають такі важливі навички як здатність обирати та використовувати відповідні методи та інструментарій для обґрунтування рішень щодо створення, функціонування підприємницьких, торговельних і біржових структур; розуміння форм взаємодії суб’єктів ринку, здатність застосовувати інноваційні підходи в діяльності підприємницьких, торговельних та біржових структур тощо.

Доцент Сергій Нікітченко провів із майбутніми абітурієнтами інтерактивні ігри «Підприємець», «Фінансовий ерудит» та «Економіка для всіх», до яких школярі активно долучились і проявили чималий хист. Тож це ще раз доводить, що наша молодь – розумна, талановита й амбіційна!

Бажаємо всім гостям сміливості у виборі свого майбутнього. Нехай ваш шлях у світ майбутніх професій буде сповнений цікавих відкриттів, натхнення та успіхів.
НУБіП України завжди готовий підтримати вас на цьому шляху, відкриваючи нові горизонти та можливості.
Пам’ятайте, що ви – майбутнє економічиУкраїни, і ми віримо, що ви зможете досягти висот, про які мріяли!
Чекаємо на вас у стінах нашої Alma Mater!
 

 

Леся Воляк, Віталій Нагорний,

заступники декана економічного факультету

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook