Впевнена перемога

26 травня 2015 року

21 травня в м. Борщів завершились фінальні змагання за програмою фестивалю студентського спорту серед студентів І-ІІ рівнів акредитації, в залік ХХVсільських спортивних ігор Тернопільщини, ДСТ «Колос.

Команда Заліщицького агроколеджу була представлена в чотирьох видах програми: міні-футбол, легка атлетика, волейбол юнаки та дівчата. Футболісти зайняли перше місце. Команда переможців візьме участь у зональних, фінальних змаганнях серед студентів ВНЗ І-ІІ р. а. у 2015 році в м. Снятин.

Легкоатлети коледжу під керівництвом викладача В. І. Токарчука зайняли ІІ місце. 2 місця зайняли і волейбольні команди, тренери – Шипітка Б. І. та Бандрівчак М. Б.

В командному заліку коледж посів І місце з настільного тенісу тренер Ушій Я.А., гирьовий спорт ІІ місце тренер Тимчук В. І. Отже, в підсумку змагань, із семи видів спорту І місце зайняв Заліщицький аграрний коледж.

Завідувач кабінету фізвиховання, Токарчук В. І.       |       детальніше...

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій