Залучення та взаємодія: роль молоді у процесах державотворення

26 лютого 2024 року

     У річницю повномасштабного вторгнення, 24 лютого в стінах Київської школи державного управління імені Сергія Нижного відбувся захід «Залучення та взаємодія: роль молоді у процесах державотворення», в рамках реалізації програми «Державотворець». Дана програма ініційована Міністерством молоді та спорту України у 2018 році спільно з партнерськими організаціями, метою якої є – створення можливостей для молоді бути залученими до державного управління та реформування країни.

 

 


     Під час заходу відбулося дві панельні дискусії: «Особливості міжсекторальної взаємодії у молодіжній політиці: як співпрацюють влада і громадський сектор», «Регіональна молодіжна політика в Україні: реалії та перспективи». Серед спікерів були представники Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, НАЗЯВО, громадського та волонтерського секторів, зокрема учасники мали змогу почути експертні думки від народної депутатки ВРУ, членкині Комітету з питань освіти, науки та інновацій Юлії Гришиної, державного секретаря Кабінету Міністрів Олександра Яреми, голови НЗЯВО Андрія Бутенка, екс-заступниці міністра молоді та спорту Марини Потапенко, делегата України до ООН від представників молоді Кирила Демченка та засновника мережі aWARE Zone Yiuth Hub Олександра Решеткова та почути відповіді на поставлені запитання.

     Участь в заході взяла заступник декана гуманітарно-педагогічного факультету, к.іст.н., доцент Наталія Шевченко, яка запитала у спікерів, щодо їхнього бачення ролі освіти у стійкості та відновленні, а також щодо рекомендацій для покращення якості освіти в Україні та шляхів, які сприятимуть її осучасненню і конкурентоздатності.

 

    Учасники заходу подякували ЗСУ за можливість працювати і розвиватися, а також вкотре довели, що готові брати на себе відповідальність за майбутнє нашої держави!

 

Доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук
Вікторія Хвіст

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook