Міжнародні проекти і програми
ERASMUS +
ТEMPUS
Співпраця з ФАО ООН
FP6, FP7
Вишеградський Фонд
Erasmus Mundus - Action 2 (ALRAKIS 2)
TOPAS
Проект DAAD «Діджиталізація навчального процесу в українських аграрних університетах», 2019-2022рр.
Проект ДААД «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)»
Програма НАТО SPS "Наука заради миру та безпеки"
ПОЛОЖЕННЯ
НУБіП України на сьогодні безпосередньо бере участь у більш ніж 50 проектах і програмах, основними з яких є:
- Спільний проект за програмою ТЕМПУС ЄС «Навчальний план за спеціальністю «Охорона навколишнього середовища» в аграрних університетах - ENAGRA»
- Проект 6-ї Рамкової програми ЄС (FP6) “Зменшення впливу виробництва біопалива на продукцію харчування”
- Проект 7-ї Рамкової програми ЄС (FP7) “BIOCIRCLE” – формування кола співпраці розширення мережі BIONCP через національні контактні центри третіх країн
- Проект 7-ї Рамкової програми ЄС (FP7) „Енергія біомаси для Європи”
- Проект “Система диференційованого ведення господарства в лісових екосистемах Українських Карпати, Чеська Республіка – Україна”
- Інноваційний дослідницький проект “Зниження ризиків катастрофічних пожеж в зоні відчуження”
- Спільний проект за програмою ТЕМПУС ЄС “Впровадження фундаментальних та новітніх наукових методик в магістерських та аспірантських навчальних планах аграрного напрямку - IMBASMA”
- Регіональний проект технічної співпраці МАГАТЕ „Radiological Support for the Rehabilitation of the Areas Affected by the Chernobyl Nuclear Power Plant Accident”
- Міжнародний стратегічний проект Вишеградського фонду "Сталий розвиток в аграрному секторі країн Вишеградської четвірки та співпрацюючих регіонів"
НУБіП України співпрацює також з представництвами таких іноземних фірм, як «John Deere», «Pioneer» (США), «Валтра Валмет», "Leipurin" (Фінляндія), «М&Р Farma» (Швейцарія), AGCO (Данія), «Альфа Лаваль Агрі в Україні» (Швеція) та рядом інших.
Окремі програми співпраці отримали спонсорську підтримку сімей української діаспори в США С. Двояка, О. Воскобійника, Б. Лехмана, В. Головатого, М. Яцика.
Кожного року близько 300 викладачів та науковців НУБіП України беруть участь у міжнародних конференціях, симпозіумах, семінарах, воркшопах, деякі з них запрошуються вузами-партнерами для читання лекцій; здійснено культурно-виховні поїздки студентів і викладачів, зокрема до Бельгії, Німеччини, Польщі, США. Щорічно на базі університету проводиться біля 50 міжнародних конференцій, семінарів і воркшопів. Близько 100 студентів і аспірантів НУБіП України проходять навчання та стажування у провідних університетах США і країн Західної Європи.
НУБіП України відвідують офіційні делегації з США, Канади, Німеччини, Франції, Данії, Нідерландів, Ірландії, Італії, Китаю, Великобританії, Ірану, Польщі, Литви, Швеції. Представники університетів-партнерів виступають з лекціями перед студентами НУБіП України.