Міжнародні проекти і програми

 

     

 

НУБіП України на сьогодні безпосередньо бере участь у більш ніж 50 проектах і програмах, основними з яких є:

- Спільний проект за програмою ТЕМПУС ЄС  «Навчальний план за спеціальністю «Охорона навколишнього середовища» в аграрних університетах - ENAGRA»

- Проект 6-ї Рамкової програми ЄС (FP6)  “Зменшення впливу виробництва біопалива на продукцію харчування”
- Проект 7-ї Рамкової програми ЄС (FP7) “BIOCIRCLE” – формування кола співпраці розширення мережі BIONCP через національні контактні центри третіх країн
- Проект 7-ї Рамкової програми ЄС (FP7) „Енергія біомаси для Європи”
- Проект “Система диференційованого ведення господарства в лісових екосистемах Українських Карпати, Чеська Республіка – Україна”
- Інноваційний дослідницький проект “Зниження ризиків катастрофічних пожеж в зоні відчуження”
- Спільний проект за програмою ТЕМПУС ЄС “Впровадження фундаментальних та новітніх наукових методик в магістерських та аспірантських навчальних планах аграрного напрямку - IMBASMA”
- Регіональний проект технічної співпраці МАГАТЕ „Radiological Support for the Rehabilitation of the Areas Affected by the Chernobyl Nuclear Power Plant Accident”

- Міжнародний стратегічний проект Вишеградського фонду "Сталий розвиток в аграрному секторі країн Вишеградської четвірки та співпрацюючих регіонів"
 

НУБіП України співпрацює також з представництвами таких іноземних фірм, як «John Deere», «Pioneer» (США), «Валтра Валмет», "Leipurin" (Фінляндія), «М&Р Farma» (Швейцарія), AGCO (Данія), «Альфа Лаваль Агрі в Україні» (Швеція) та рядом інших.

Окремі програми співпраці отримали спонсорську підтримку сімей української діаспори в США С. Двояка, О. Воскобійника, Б. Лехмана, В. Головатого, М. Яцика.

Кожного року близько 300 викладачів та науковців НУБіП України беруть участь у міжнародних конференціях, симпозіумах, семінарах, воркшопах, деякі з них запрошуються вузами-партнерами для читання лекцій; здійснено культурно-виховні поїздки студентів і викладачів, зокрема до Бельгії, Німеччини, Польщі, США. Щорічно на базі університету проводиться біля 50 міжнародних конференцій, семінарів і воркшопів. Близько 100 студентів і аспірантів НУБіП України проходять навчання та стажування у провідних університетах США і країн Західної Європи.

НУБіП України відвідують офіційні делегації з США, Канади, Німеччини, Франції, Данії, Нідерландів, Ірландії, Італії, Китаю, Великобританії, Ірану, Польщі, Литви, Швеції. Представники університетів-партнерів виступають з лекціями перед студентами НУБіП України.

 

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015