Перші магістри спеціальності «Журналістика» НУБіП України успішно захистили свої магістерські роботи!

16 листопада 2023 року

 В історії Національного університету біоресурсів і природокористування України настала знакова подія – захист магістерських кваліфікаційних робіт першого набору студентів магістратури спеціальності 061 «Журналістика». Цей захід не тільки відображає успіхи наших студентів, але й підкреслює роль університету як важливого центру підготовки майбутніх професіоналів медіасфери.

Навальна Марина Іванівна, завідувачка кафедри журналістики та мовної комунікації, доктор філологічних наук, професорка, звернулася до студентів у день їхнього магістерського захисту зі словами підтримки та натхнення. Вона висловила гордість за їх працю, відданість та невтомне прагнення до знань, наголошуючи на важливості цього етапу в їх академічному та професійному розвитку, підкреслила, що магістерський захист не є кінцевою метою, а скоріше важливим кроком у їхньому навчанні та розвитку як майбутніх фахівців у галузі журналістики.

Голова комісії Майданюк Ірина Зіновіївна, завідувачка кафедри культурології, доктор філософських наук, професорка, привітала всіх членів комісії з фінальним етапом навчання, подякувала за плідну працю та висловила студентам побажання успішного захисту їхніх робіт.

Доктор філологічних наук, професорка кафедри журналістики та мовної комунікації, заступник декана Гуманітарно-педагогічного факультету Харченко Світлана Василівна ознайомила студентів із наказом про проведення заключного етапу навчання – захисту магістерських кваліфікаційних робіт, представила голову - проф. Ірину Майданюк та членів екзаменаційної комісії - проф. Марину Навальну, проф. Світлану Харченко, проф. Василя Шинкарука та секретаря екзаменаційної комісії Анну Ждамарову, а також побажала студентам успішного захисту.

Семашко Тетяна Федорівна, доктор філологічних наук, професорка та кураторка групи, долучилася до привітань, підтримала студентів та побажала наснаги, успіху під час захисту магістерських кваліфікаційних робіт.

Захист пройшов у форматі відкритого діалогу між студентами та комісією. Майбутні магістри-журналісти презентували свої наукові доробки. Атмосфера заходу була наповнена напруженням та очікуванням, однак завдяки добре організованій роботі, все пройшло на високому професійному рівні.

Серед магістерських робіт студентів були представлені надзвичайно актуальні та важливі теми, які відображають сучасні тенденції в медіапросторі та суспільстві. Кожна робота представляє собою глибоке дослідження обраної теми, що свідчить про плідну працю студентів і їхнє розуміння важливості журналістики у сучасному світі.

«Теорія медіаосвіти як засіб формування "критичного мислення"» (виконавець: Ірина Градищук, науковий керівник: доц. Ольга Бикова): робота зосереджувалася на значенні медіаосвіти в процесі розвитку критичного мислення.

«Блоги як сучасний різновид публіцистичної діяльності лідерів» (виконавець: Катерина Барановська, науковий керівник: доц. Ольга Бикова): у роботі досліджувався вплив блогів на формування громадської думки.

«Блогерська сфера і її вплив на сучасні воєнні події в Україні» (виконавець: Анна Комарова, науковий керівник: проф. Микола Степаненко): робота висвітлювала роль блогерів у формуванні громадської думки під час військових конфліктів, а також їх вплив на інформаційний простір.

«Розважальні програми українського телепростору та їх вплив на молодь» (виконавець: Олена Бойко, науковий керівник: проф. Світлана Харченко): аналізувався контент розважальних програм і їх вплив на молодіжну аудиторію.

«Особливості PR-забезпечення політичної діяльності під час виборів» (виконавець: Анастасія Старченкова, науковий керівник: проф. Микола Степаненко): дослідження було присвячене аналізу PR-технологій у політичних кампаніях, зокрема під час виборчих процесів.

«Комунікативні складники психологічної/інформаційної війни» (виконавець: Катерина Мельник, науковий керівник: проф. Тетяна Семашко): робота фокусувалася на аналізі комунікавних стратегій під час ведення психологічних та інформаційних воєн.

«Вплив онлайн-видань на формування політичної свідомості населення» (виконавець: Тетяна Федорчук, науковий керівник: проф. Марина Навальна): у дослідженні було розглянуто вплив онлайн-медіа на політичні переконання та думки громадян.

Майбутні магістри-журналісти презентували свої дослідження, які різнилися актуальністю тем та майстерним виконанням. Викладачі кафедри – наукові керівники – проф. Марина Навальна, проф. Тетяна Семашко, проф. Світлана Харченко, проф. Микола Степаненко, доц. Ольга Бикова, із задоволенням спостерігали за представленням наукових робіт магістрів.

Наприкінці проф. Марина Навальна відзначила, що дослідження студентів відображають їх академічні досягнення, особистий ріст, критичне мислення та здатність аналізувати складні питання сучасного медіапростору. Вона висловила впевненість у тому, що кожен студент зробить значний внесок у медіаіндустрію та нагадала, що навчання є постійним процесом, що не завершується з отриманням диплому.

Захист магістерських кваліфікаційних робіт не тільки підтвердив високий рівень академічної підготовки студентів, але й відкрив перед ними шлях до професійного зростання в галузі журналістики.

Вітаємо з успішним захистом магістерських робіт!
Бажаємо сміливості та витримки на шляху до професійної майстерності!

Ірина Градищук,
студентка 2 курсу магістратури спеціальності 061 «Журналістика»

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook