Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади керівника відокремленого структурного підрозділу «Рівненський фаховий коледж Національного університет біоресурсів і природокористування України»

14 липня 2023 року
  Відповідно до ст. 42 Закону України «Про фахову передвищу освіту», Статуту НУБіП України, Положення про конкурсний відбір на посаду керівника відокремленого структурного підрозділу НУБіП України (далі ВСП НУБіП України) – фахового коледжу, затвердженого рішенням вченої ради, протокол від 28.04.2021 року № 9, наказу ректора НУБіП України від 28.06.2023 року № 1170 «к» в Університеті оголошено конкурс на заміщення вакантної посади керівника відокремленого структурного підрозділу «Рівненський фаховий коледж НУБіП України» (Положення).
 
  Початок виборчого процесу на заміщення вакантної посади керівника ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України» розпочинається з моменту розміщення оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Університету 14.07.2023 р. 
  Впродовж семи календарних днів з моменту розміщення оголошення про проведення конкурсного відбору (до 21.07.2023 року) в. о. керівника ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України» визначає: 1) персональний склад організаційного комітету з проведення рейтингового голосування; 2) склад виборчої комісії та кінцевий строк обрання представників колективів коледжу для участі у рейтинговому голосуванні з числа інших штатних працівників, які не є науково-педагогічними, або педагогічними працівниками, а також виборних представників з числа студентів.
  Вимоги до претендента на заміщення вакантної посади керівника ВСП НУБіП України – фахового коледжу висвітленні в положенні. (Детальна інформація...) 
 
  Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення (до 13.09.2023 р.). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають відповідні документи до відділу кадрів Університету. (Детальна інформація…)
 
  Інформування кандидатів на заміщення вакантної посади директора ВСП про участь у рейтинговому голосуванні здійснюється ректором Університету до 19.09.2023 року (не пізніше 10 календарних днів з дати закінчення строку подання претендентами документів).
 
  Рейтингове голосування у ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України» буде відбуватися 21.09.2023 р. (згідно додатку до наказу НУБіП України від 28.06.2023 року № 1170 «к»).
 
Сергій Грищенко,
начальник відділу кадрів
Олександр Санченко,
начальник відділу регіонального розвитку,
координації діяльності ВСП, дистанційної
освіти та заочного навчання
 
 

    

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook