Міжнародна літня школа «Охорона ґрунтів та управління деградованими та промисловими землями» у Вроцлаві (Польща)

12 липня 2023 року
  Студенти економічного факультету Мельник Тетяна, Костюк Катерина та Даценко Софія взяли участь у міжнародній літній школі «Охорона ґрунтів та управління деградованими та промисловими землями» організованої та проведеної Вроцлавським природничим університетом (Польща).

  Вроцлавський природничий університет у рамках Альянсу університетів EU GREEN організовував змішану інтенсивну програму, відкриту для всіх студентів університетів-партнерів EU GREEN.
  Студентам пощастило потрапити на інтенсивний тижневий курс із охорони ґрунтів та управління деградованих і промислових земель що дуже актуально для нашої країни після наслідків російської агресії задля подальшого відновлення постраждалих екосистем та забезпечення цілей сталого розвитку. Це був насичений тиждень праці та досліджень. Студентам такий досвід стане одним з переваг при майбутньому працевлаштуванні, адже поєднання фінансової та природничої сфер це можливість проявити набуті навички та вміння на максимальний відсоток.
 Програма являла собою тиждень інтенсивних навчань, насичених робочих днів та неймовірних екскурсій. Лекції проводили професори з різних країн, таких як Польща, Румунія, Іспанія.

  На польових заняттях ми відвідали ліс, який був насичений міддю і для людини, яка цікавиться ботанікою, надзвичайно цікаво досліджувати рослини, які там ростуть. Також студенти відвідали Золоту Копальню у Злотім Стоку. Для них це був надзвичайний досвід. Саме там знаходиться найбільший підземний водоспад цієї країни. Завдяки спеціальному освітленню, яке там присутнє, він подарував незабутні враження. Також відвідуючи Золоту Копальню можна побачити методи, які використовувалися для видобутку золота протягом століть.

 

  Ще нам випала нагода побувати на найбільшому карʼєрі в Європі. KGHM є шостим виробником електролітичної міді, першим виробником срібла в світі. Також видобувають золото, паладій та платиновий концентрат, свинець, рідкісні метали, камʼяну сіль. Глибина 1385 м, промислові процеси та технології рекультивації вражають. Побачивши всі процеси на власні очі, дозволить в подальшому втілити новітні технологій в розвиток гірничопромислової галузі в Україні.

 


Оксана Вітряк
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook