Кафедра радіобіології та радіоекології

Міжнародна діяльність

      18-28 червня 2017 року на базі нашого університету проходив навчальний курс для магістрів та аспірантів «Експериментальна радіоекологія та радіобіологія», який організовує Інститут сільськогосподарської радіології (НУБіП України), кафедра радіобіології та радіоекології та Норвезький університет наук про життя (Норвегія) в рамках спільного проекту «Об’єднана українсько-норвезька програма освіти в галузі радіоактивності навколишнього середовища».  
      Участь у курсі взяли молоді вчені з України, Норвегії, Швеції, Кенії, Гани та Іспанії, які пройшли ретельний відбір та мали унікальну можливість отримати практичні навички роботи в зоні відчуження ЧАЕС та прослухати лекції провідних вчених у галузі радіоекології.  
   Левову частку лекцій та практичних робіт підготували співробітники нашого університету, а серед залучених спеціалістів були також співробітники Норвезького університету наук про життя (м. Аш), Інституту гідробіології НАНУ (м. Київ), Державного спеціалізованого підприємства «Екоцентр» (м. Чорнобиль).
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook