Збірні команди НУБіП України взяли участь у розіграші Кубку України з перетягування канату

24 листопада 2014 року
м. Ірпінь

21 листопада в у спортивному комплексі Національного університету державної податкової служби України відбувся Кубок України з перетягування канату, в якому серед найсильніших команд з усіх регіонів нашої держави змагалися дві чоловічі і одна жіноча збірні команди НУБіП України.
     У результаті запеклої та безкомпромісної боротьби наші чарівні дівчати поступилися у фіналі лише господаркам змагань і посіли почесне друге місце. Виступ наших хлопців був менш вдалим проте команда НУБіП -2 посіла 4 місце, а збірна команда НУБіП-1 стала бронзовим призером.

Зі слів тренера команд, директора ННЦ виховної роботи та соціального розвитку Черкашина Дмитра Костянтиновича нашим спортсменам трохи не вистачило витривалості, але потенціал в наших команд колосальний і відкоригований тренувальний процес обов’язково принесе нашим збірним омріяне золото.