Юридичний факультет

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань "Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право"

 


 

 ОГОЛОШЕННЯ! 

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 

 з галузі знань «Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право»

 

   Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24 листопада 2020 р. № 1457, Національний університет біоресурсів і природокористування України визначено базовим закладом вищої освіти для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році з галузі знань «Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право» (далі – Конкурс).


    Для участі у ІІ турі Конкурсу необхідно до 15 лютого 2021 року (за поштовим штемпелем) надіслати студентські наукові роботи переможців І туру закладів вищої освіти (не більше трьох робіт) в паперовому вигляді за адресою: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, Національний університет біоресурсів і природокористування України; в електронному вигляді – на електронну адресу: [email protected]

   Нагадуємо, що студентські наукові роботи повинні бути оформлені відповідно до положення про Конкурс (наказ МОН України від 18 квітня 2017 р. № 605). Роботи, оформлені з порушенням вимог розділу ІІІ Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, не будуть допущені до участі в Конкурсі.

      Проведення 2-го етапу ІІ туру Конкурсу заплановано на 14 квітня 2021 р. у форматі відеоконференції.

 

     За додатковою інформацією звертайтесь до:
    доцента кафедри аграрного, земельного та екологічного права імені академіка В.З. Янчука Дейнеги Марини Андріївни (тел. (066) 386-33-10)
   доцента кафедри аграрного, земельного та екологічного права імені академіка В.З. Янчука Новак Тамари Сергіївни (тел. (097) 748-52-92)

 

     Додаткові документи: 

Наказ_МОН_№_1457_вiд_24.11.2020 року

Положення про Конкурс

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook