Завдання Національного контактного пункту НУБіП України

 

НКП НУБіП України. «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка»

 


Основними завданнями НКП є:

 1. Інформування суб’єктів наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності щодо програм ЄК у галузі досліджень та інновацій, а також щодо інших європейських програм, в тому числі щодо поточних та наступних конкурсів, умов участі, а також можливостей та умов подачі пропозицій.
 2. Підвищення обізнаності громадськості з цілями Європейської спільноти щодо активізації участі у Горизонт 2020 малих та середніх підприємств (далі – МСП), а також жінок та молоді.
 3. Надання консультаційної допомоги щодо пошуку партнерів, вибору варіантів фінансування, організації належного управління, правових та фінансових аспектів, митних процедур тощо у поточних проектах, що реалізуються за участю українських учасників.
 4. Організація навчальних семінарів для цільових груп (наукових установ, навчальних закладів, МСП, професійних та промислових організацій, жінок із сфери науки тощо), або ж за спеціальними темами стосовно актуальних проблем Горизонт 2020 з питань їх компетенції.
 5. Поширення загальної та специфічної документації щодо Горизонт 2020, включаючи інформацію про умови участі, можливості та умови подачі проектів та формування бюджету проекту і звітування.
 6. Організація за допомогою ЄК за визначеним тематичним напрямом інформаційної та просвітницької діяльності (інформаційні дні, семінари, конференції, бюлетені, веб-сайти, ярмарки тощо), зокрема, організація курсів та навчальних семінарів для специфічних цільових груп (МСП, університети, підприємницькі організації, жінки-науковці) або на конкретні теми (правові аспекти, умови участі, дослідницькі та інноваційні сфери із декількома конкретними викликами та програмами, правила фінансування тощо.
 7. Підтримування зв'язку з іншими НКП в Україні, тематичними НКП інших країн, а також з відповідними службами ЄК з тематичних питань участі в Горизонт 2020.
 8. Участь у заходах та проектах ЄК, які стосуються діяльності НКП (навчальні семінари, конференції, виставки, що організовуються базовими організаціями НКП, транснаціональні координаційні збори мереж НКП).
 9. Здійснення моніторингу участі українських представників у програмі Горизонт 2020 та інших європейських програмах.
 10. Забезпечення підтримки веб-сайту з основною інформацією з питань програми Горизонт 2020 відповідно до свого тематичного напряму.
 11. Здійснення підготовки для надання органам державної влади аналітичних довідок та пропозицій з питань участі в європейських науково-технічних програмах і програмах у галузі досліджень й інновацій.
 12. Координування своєї діяльності та забезпечення мережевого обміну інформацією з іншими НКП та Національним координатором.
 13. Вживання заходів щодо підвищення обізнаності стосовно НКП відповідно до покладених на нього завдань.

<< На попередню сторінку HORIZON 2020

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook