Кафедра ландшафтної архітектури та фітодизайну розпочинає цикл практик у 2021-2022 н.р.

30 May 2022, 21:21
Київ

 Згідно навчального плану та затвердженої програми навчальної практики з дисципліни «Садово-паркове будівництво» студенти 4 курсу за спеціальністю «Садово-паркове господарство» протягом тижня, дистанційно, з 23.05.22 р. по 27.05.22 р. під керівництвом лектора доц. Суханової О.А., приступили до дослідження ландшафтних об’єктів, розміщених в місцях тимчасового перебування студентів переміщених у зв’язку з воєнними подіями в країні.
Метою практики є навчання студентів, котрі прослухали курс лекцій з дисципліни, практичним навикам з питань організації та проведення будівельних робіт на садово-паркових об'єктах, зі складом і змістом пошукових та проектних робіт, з особливостями експлуатації садово-паркових об'єктів різного функціонального призначення.
Об’єктами практики в цьому році були визначені такі локації, як в Україні, так і за кордоном: територія «Burger Park» в передмісті Мюнхена, Німеччина, головна площа м. Радивилів Рівненської області, парк ім. Т.Г. Шевченка м. Хмельницький, сквери: «Слава Героям» м. Новоград-Волинський, «Бастіонний» м. Київ, смт. Братське Миколаївської області та інші об’єкти, визначені договорами на співробітництво та території ландшафтних об’єктів міста Києва, на яких проводяться роботи із садово-паркового будівництва.
Роботи, які виконуються студентами в процесі навчальної практики, діляться на польові та камеральні. Польові роботи заключаються у виконанні конкретних робіт із садово-паркового будівництва, а камеральні роботи з підготовки звіту за виконані роботи.
Завдання. У аналізі територій об’єктів досліджень необхідно було навести план-схеми територій, їх планувальну структуру і функціональне зонування, розрізи, профілі, конструкції дорожно-стежкової мережі, подати асортимент рослин, який формує насадження. Зазначити основні заходи, що мають бути направлені на покращення стану садово-паркових об’єктів.
У описі практичних робіт, проведених на садово-паркових об’єктах, зазначити основні операції, які виконувалися при створенні доріжок, водойм, кам’янистого саду, влаштування квітників, газонів і формування насаджень.
Всі дослідження, здійснені студентами під час практики, вони описали в звітах за результатами роботи та відобразили в фотозвітах (наведені нижче).

Лектор дисципліни,
керівник навчальної практики,
доц. Суханова О.А.
 

 

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook