Кафедра біржової діяльності і торгівлі

Адреса: 03041, Україна, Київ, вул. Героїв Оборони, 11, навчальний корпус № 10, кімн. 507-509

Тел.: (044) 527-81-32

Електронна пошта: [email protected]

 

 

Кафедра біржової діяльності і торгівлі була створена згідно Наказу ректора НАУ № 349 від 31 серпня 2001 року з метою організації підготовки та перепідготовки фахівців для біржового ринку.
Засновником кафедри біржової діяльності і торгівлі та її першим завідувачем був Солодкий Микола Олександрович – кандидат економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, віце-президент Національної асоціації бірж України, член наглядової ради Аграрної біржі, відомий спеціаліст у сфері біржової діяльності та зовнішньоекономічних відносин. 
Головною метою діяльності кафедри є створення сучасної навчальної бази та проведення підготовки і перепідготовки фахівців для біржового ринку, а також здійснення наукових досліджень з питань розвитку біржової діяльності в Україні та поза її межами.
 Кафедра забезпечує викладання дисциплін: «Основи біржової діяльності», «Ціна і ціноутворення», «Біржовий фондовий ринок», «Біржовий ринок», «Фінансові деривативи», «Брокерська діяльність», «Аналіз і прогнозування біржового ринку», «Комерційна діяльність», «Фундаментальний аналіз», «Технічний аналіз», «Моделювання ситуації на ринку», «Біржова електронна торгівля», «Управління активами», «Організація торгівлі», «Біржовий товарний ринок», «Хеджування ф’ючерсами та опціонами», «Інфраструктура товарного ринку», «Фінансові деривативи», «Публічні закупівлі», «Методологія наукових досліджень», «Клірингово-розрахункова діяльність», «Торгівля біржовими інструментами», «Basics of commodity exchange trading», «Commodity exchange market».
Викладачі кафедри мають високу кваліфікацію, займаються науково-дослідною та навчально-методичною роботою, публікують наукові праці. Аналіз кадрового забезпечення навчального процесу показав, що підготовка фахівців здійснюється викладачами у відповідності з їх науково-педагогічною спеціальністю та кваліфікацією.

Згідно з планом підвищення кваліфікації кадрів кафедри, перепідготовка здійснюється, як у формі стажування на підприємствах, так i в інституті підвищення кваліфікації. Для підвищення професійного рівня всі науково-педагогічні працівники проходять підвищення кваліфікації.

В 2016 році було здійснено перший випуск ОС Магістр спеціальності  "Біржова діяльність" (ВІДЕО)

Новини

Всі новини

14 червня 2018
Національний комплекс "Експоцентр Україна"

ВИСТАВКА АГРО-2018 ЗА УЧАСТЮ КАФЕДРИ БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ І ТОРГІВЛІ

16 вересня 2015
Кафедра біржової діяльності, НУБіП України, м.Київ

Ще студенти, а вже успішні біржові торгівці

Оголошення

Всі оголошення

13 вересня 2018
м. Київ, НУБіП України, аудиторія 509 корпусу 10

Курси з підготовки фахівців у сфері біржового ринку

9 травня 2018
Навчальний корпус № 1, аудиторія 69

Стартує VIІ «Фестиваль студентської науки – 2018»

Події

Всі події
Підрозділи

Інші підрозділи

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій