Ніжинський агротехнічний інститут провів благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України

9 травня 2024 року
Ніжинський агротехнічний інститут
  07 травня у Ніжинському агротехнічному інституті відбувся благодійний Великодній ярмарок на підтримку ЗСУ.

Доброчинна подія об’єднала студентів, викладачів, співробітників закладу. На ярмарку можна було придбати смаколики від їдальні інституту, домашні страви від студентів, солодощі та вироби ручної роботи.

Учасники ярмарку намагалися не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Під час ярмарку було зібрано 15,5 тис грн.

До зібраних на ярмарку коштів долучилося і керівництво інституту. Це дало змогу спрямувати допомогу на потреби 8 окремого стрілецького батальйону Десантно-штурмових військ та групи швидкого реагування 225 зенітно-ракетного полку.

Дякуємо кожному, хто долучився до організації та проведення заходу!
Об’єднуємо зусилля та згуртовуємося заради перемоги!

Ірина Демчук,
заступник директора

з навчально-виховної роботи

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)