Фінальне засідання ХІІІ «Фестивалю студентської науки - 2024»

13 травня 2024 року
  Упродовж місяця (з 15 квітня по 15 травня) в університеті проходить ХІІІ «Фестиваль студентської науки - 2024». Даний традиційний захід відбувається з метою розвитку студентської наукової роботи, залучення молоді до дослідництва, й з нагоди відзначення 126-річчя Університету та Дня науки в Україні.
  З 15 квітня по 07 травня проходив І етап – оцінювання діяльності студентських наукових гуртків університету відповідно до «Положення про проведення Фестивалю студентської науки в Національному університеті біоресурсів і природокористування України», порядку проведення ХІІІ «Фестивалю студентської науки - 2024» на основі інформації про діяльність гуртків, представленої на вебсторінках та презентацій про діяльність та здобутки за 2023/2024 навчальний рік. Комісіями у складі представників ради молодих вчених, ради аспірантів, студентства та науково-педагогічних працівників відповідних структурних підрозділів університету було визначено переможців І етапу – кращі студентські наукові гуртки навчально-наукових інститутів, факультетів та відокремлених структурних підрозділів.

15 травня о 1300 відбудеться ІІ етап – підведення підсумків фестивалю та визначення кращих студентських наукових гуртків університету на фінальному засіданні у формі вебконференції шляхом представлення інформації про діяльність та здобутки студентських наукових гуртків та співбесіди комісії зі старостами студентських наукових гуртків – переможцями І етапу фестивалю (програма додається).

Покликання на вебконференцію:

Ідентифікатор конференції: 843 6449 5800.
 Код доступу: 215677.

За додатковою інформацією та з питань участі у фінальному засіданні ХІІІ «Фестивалю студентської науки - 2024» просимо звертатися до науково-організаційного відділу НДЧ (тел.: (044) 527-81-64).

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до фіналу Фестивалю!

Науково-дослідна частина

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій